Lida Zayiflama

Zayıflamak, zayıf olmak, fit gözükmek.. Cinsiyet ayrımı yapılmaksızın her insanın istediği şeylerdir. Günümüz dünyasında fizik güce dayalı işlerin artık yaygın olmaması, masa başı çalışma, gelişen teknoloji ile her işimizi internet üzerinden halletmemiz ve bunlara ek olarak fast-food tüketiminin de artması ile hemen hemen her insanın karşılaştığı bir sorun olmuştur kilo problemleri. Hem imaj olarak hem de sağlık olarak ciddi sorunlar yaratan fazla kilolarınızı kontrol altına alma zamanı geldi, siz de artık “Acaba bu yaz bikini giyebilecek miyim ?” ya da “Bu kıyafeti alıyorum ama ya kilo alırsam ?” gibi soruları bir daha aklınıza getirmeyeceksiniz, Lida Zayıflama Hapı ile kilonuzu kontrol altında tutacak, varsa fazla kilolarınızdan da sağlıklı bir şekilde kurtulacaksınız

Yorumlar

 

 • ebrar diyor ki:

  merhabalar urun sıparısı ıcın kolaylıkla ulasabıldıgım musterı hızmetlerıne urun teslım gununden sonra mesaı saatlerı ıcınde aramama ragmen neden hıcbır sekılde ulasamadıgımı öğrenebılırmıyım?

  • Author diyor ki:

   Merhaba, üç farklı Lida sipariş numaramız olduğu için zaman zaman bu şekilde durumlar olabiliyor. Ancak kesinlikle size geri dönüş yapılmaktadır.

 • Çiğdem diyor ki:

  Mrb geçen yıl lida ve biber hapı kullandım .şimdi tekrar kullansam etki eder mi lida?

  • Author diyor ki:

   Çiğden hanım selamlar, Lida kullanmanız halinde yine eski etkisini görebilirsiniz. Uzun süreli ve devamlı kullanımlarda bazı bünyelerde bağışıklık kazanıldığı görülüyor, ancak siz Lida’yı geçen sene kullandığınızı söylüyorsunuz, bu yüzden böyle bir durum söz konusu olmaz. Lida Plus kullanarak bir ay içerisinde vücut kitle indexisine göre 4-12 kilo arasında bir verim söz konusudur.

 • beyza diyor ki:

  merhabalar 2007 yılında birçok kez kullandığım lidayla çok iyi sonuçlar aldım fakat 2012 de tekrar başladım kullanmaya biliyorumki eski lidalr artık ülkemize giremiyor ama ben bunlardan pek sonuç alamadım tekrar kullanmak istiyorum bırakalı 1 yıl oldu etkisini görmemekten korkuyorum 10 kilo vermem gerekli en azından yardımcı olurmusunuz teşekkürler şimdiden..

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !